Zostań Inwestorem morskim dzięki inwestycji w jachty czy też łodzie! W residport pomożemy Ci znaleźć najlepsze opcje inwestycyjne, które pozwolą Ci osiągnąć finansową wolność.

W dzisiejszych czasach inwestycja w dobra luksusowe jest jednym z najbezpieczniejszych i najbardziej opłacalnych sposobów na osiągnięcie stabilnej przyszłości finansowej. Dzięki temu, że jachty i łodzie zyskują na wartości, ich posiadanie to doskonała strategia na zabezpieczenie swojego majątku na długie lata.

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiednich jednostek inwestycyjnych, które będą dla Ciebie najlepsze zarówno pod względem lokalizacji, jak i potencjalnego zwrotu z inwestycji. Pomożemy Ci w analizie rynku, wyborze najlepszych ofert i wycenie, dzięki czemu dokonasz trafnej decyzji inwestycyjnej.

Jesteśmy z Tobą na każdym etapie realizacji inwestycji – od wyboru odpowiedniej jednostki, przez negocjacje, aż do finalizacji transakcji. Dzięki naszemu wsparciu, inwestycja w jachty i łodzie stanie się prostsza i bardziej efektywna.

Nie trać czasu na szukanie odpowiednich inwestycji na własną rękę – skorzystaj z naszego doświadczenia i wiedzy, aby stać się rentierem tj. armatorem morskim. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc w osiągnięciu finansowej wolności!

Analiza jednostki

Przeprowadzenie szczegółowej analizy jednostki i określenie jej wartości rynkowej.

Analiza dokumentów

Przeprowadzenie szczegółowej analizy dokumentów dotyczących jednostki i przygotowanie niezbędnych formalności.

Wsparcie Prawne i AŚ

Pełne wsparcie specjalistyczne Agencji Śledczej oraz Prawników na każdym etapie współpracy.

Strategia

Opracowanie skutecznej strategii marketingowej, która przyciągnie odpowiednich najemców.

Zarządzanie czarterem

Nasza usługa obejmuje pełen zakres działań, począwszy od zakupu aż po profesjonalne rozliczenie czarteru. Zajmujemy się wszystkim od A do Z.

Ubezpieczenia

Zabezpieczenie w odpowiednie ubezpieczenia jednostki oraz od czarteru.

Sesja zdjęciowa

Nasze profesjonalne sesje zdjęciowe ukazują Twoją jednostkę w najlepszym świetle. Wysokiej jakości fotografie przyciągają uwagę i budzą zainteresowanie, co jest kluczem do szybkiej sprzedaży lub wynajmu.

Film rekalmowy

Wykonamy kilka ujęć Twojej jednostki. Filmy reklamowe przyciągają uwagę i budzą zainteresowanie, co jest kluczem do szybkiej sprzedaży lub wynajmu.

Film z drona

Profesjonalne filmowanie dronem, które pozwala ukazać jednostkę w zupełnie nowym świetle. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie dronów, jesteśmy w stanie dostarczyć niezrównane wizualizacje, które wyróżnią Twoją jednostkę na rynku.

Spacer 360

Odkryj każdy kąt wybranej jednostki z naszymi interaktywnymi spacerami 360. Ta technologia pozwala na wirtualne zwiedzanie jednostki, zapewniając kompleksowe wrażenie przestrzeni i wyglądu wnętrza.

Virtualna Rzeczywistość

Poznaj swoją przyszłą jednostkę bez wychodzenia z domu. Nasza usługa wirtualnej rzeczywistości przenosi Cię do wybranej jednostki, umożliwiając dokładne zapoznanie się z jej wnętrzem i wyglądem zewnętrznym. Oszczędzaj czas i podejmuj decyzje z pełną świadomością.

Katalog i strona www

Zapewnimy Twojej ofercie wyjątkową ekspozycję, prezentując ją na indywidualnej stronie www oraz w katalogu.  Zapewniamy jachtom i łodziom maksymalną widoczność i podkreślając jej unikatowy charakter. Wybór tej usługi to krok ku wyróżnieniu Twojej oferty na konkurencyjnym rynku.

Aplikacja powłoki

Zabezpieczymy Twoją jednostkę przed wirusami, bakteriami, alergenami, pleśniami, grzybami formaldehydami, benzenami, lotnymi związkami organicznymi i innymi drobnoustrojami i mikroorganizmami, podnosząc jej standard. To wartość dodana, która przełoży się na Twoje finanse.

Dni otwarte

Organizujemy dni otwarte, aby zaprezentować Twoją jednostkę szerokiej grupie potencjalnych kupujących. To doskonała okazja do wyróżnienia Twojej oferty i skutecznego przyciągnięcia zainteresowania.

Concierge

Nasza usługa concierge to gwarancja kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie procesu kupna, sprzedaży lub wynajmu. Oferujemy indywidualne doradztwo i pomoc w załatwianiu wszelkich formalności. Pomagamy we wszystkich Twoich zleceniach.

Zapraszamy do kontaktu

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i doświadczenia. Jeśli pragną Państwo wyrafinowania i profesjonalizmu, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy tu, aby sprostać Państwa najwyższym oczekiwaniom i zrealizować każdą wymarzoną wizję.

Porównaj