r-3

Jakość

Polska branża łodzi i jachtów cieszy się uznaniem na całym świecie dzięki doskonałej jakości produktów. Nasze łodzie i jachty to mistrzowskie dzieła rzemiosła, które spełniają najwyższe standardy zarówno pod względem konstrukcji, jak i wykończenia.

Innowacyjność

Polscy producenci stale inwestują w rozwój technologii i projektowanie, co przekłada się na innowacyjne rozwiązania i wyjątkowy design naszych łodzi i jachtów. Dzięki temu nasze produkty nie tylko wyglądają imponująco, ale także zapewniają doskonałą wydajność i komfort użytkowania.

Nowoczesny design

Kupując łodzie i jachty od polskich producentów, nie tylko zyskujesz doskonały produkt, ale także wspaniały nowoczesny design, cieszący się powodzeniem na całym świecie.

Nowe miejsca pracy

Kupując łodzie i jachty od polskich producentów, nie tylko zyskujesz doskonały produkt, ale także wspierasz rozwój lokalnej gospodarki i tworzysz nowe miejsca pracy dla mieszkańców naszego kraju. To inwestycja nie tylko w firmę, ale również w przyszłość Polski.

Najważniejszy Klient

Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować nasze produkty do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Bez względu na to, czy potrzebujesz łodzi rekreacyjnej na rodzinne wypady, czy ekskluzywnego jachtu dla wymagającego armatora, możesz liczyć na nasze wsparcie i profesjonalną obsługę.

Konkurencyjna cena

Choć nasze produkty należą do elitarnej klasy, stawiamy na uczciwe i konkurencyjne ceny. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszej możliwej wartości za pieniądze, dlatego możesz być pewien, że inwestując w nasze łodzie i jachty, otrzymujesz produkt najwyższej jakości.

Galeon 425 HTS
Galeon 500 FLY
Parker 630 BOW RIDER
Galeon 640 FLY

Sunreef

Kliknij i dowiedz się więcej

Galeon

Kliknij i dowiedz się więcej

Parker

Kliknij i dowiedz się więcej

Od lewej: wiceprezydent Bartosz Bartoszewicz, Mateusza Męcka, prezes Residport sp. z o.o., Anna Damaszke, dyrektor Żłobka Niezapominajka, Agnieszka Welfle-Pobłocka, dyrektor Żłobka Koniczynka i Prezydent Wojciech Szczurek // fot. Katarzyna Balcerzak

Bardzo dobra widomość dla rodziców: we wszystkich gdyńskich żłobkach już wkrótce pojawi się innowacyjne rozwiązanie z zakresu biotechnologii oczyszczającej powietrze i powierzchnie. Ta technologia przyczynia się do ochrony przed zachorowaniami na choroby zakaźne i poprawy jakości środowiska. Prezydent Gdyni podpisał właśnie w tej sprawie list intencyjny.

W trosce o zdrowie najmłodszych mieszkańców miasta gdyński samorząd podejmuje współpracę z firmą Residport, która zajmuje się wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań z zakresu biotechnologii oczyszczającej powietrze i powierzchnie.

Firma Residport sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Mateusza Męcka wykona nieodpłatnie specjalistyczne aplikacje w budynkach 5 żłobków samorządowych o łącznej wartości 1.000.000 zł.

Podpisujemy to porozumienie w bardzo dobrym momencie, bo wczesna wiosna kojarzy się wielu rodzicom niestety ze stresem o zdrowie swoich małych pociech – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni. – Rzeczywiście dzieci w wieku żłobkowym mają wybitną skłonność do przenoszenia wirusów. Naszym zadaniem jest zapewnić im najlepsze możliwie bezpieczeństwo.

Z naszej pespektywy, to przede wszystkim zdrowsze dzieci, zdrowsi rodzice, to mniej zwolnień wymagających, aby zostać w domu z dzieckiem – wylicza Bartosz Bartoszewicz wiceprezydent ds. jakości życia. – Żłobki mogą być jeszcze bezpieczniejsze, warto więc korzystać z innowacji, z nowych technologii. Będziemy sprawdzać, jakie są rezultaty, ale przede wszystkim będziemy jeszcze mocniej dbać o zdrowie dzieci.

W trosce o zdrowie i życie mieszkańców Gdyni, wraz z panem prezydentem podjedliśmy decyzję o zabezpieczeniu gdyńskich żłobków- podkreśla Mateusza Męcka, prezes Residport sp. z o.o. – Zaaplikujemy tam dwa systemy powłok. Jeden z nich chroni przed bakteriami, grzybami, pleśniami, drugi ma na celu oczyszczanie powietrza. Powłoki te utrzymują się przez okres co najmniej 12 miesięcy, na taki czas dajemy gwarancję na te usługi, jednak ich faktyczna skuteczność zależy od użytkowania. Po dwunastu miesiącach wykonujemy badania, które powiedzą nam gdzie należy uzupełnić powłokę. Następnie następuje jej uzupełnienie i działa przez kolejne 12 miesięcy.

Usługi te będą polegały na zabezpieczeniu wnętrz budynków żłobków specjalistycznym, nanotechnologicznym systemem powłok antymikrobowych chroniącym przed wirusami, w tym SARS-COV-2, bakteriami, alergenami, grzybami i pleśniami. Zaaplikowany zostanie również system powłok oczyszczających powietrze ze wszelkich szkodliwych substancji w tym tlenków azotu (smog), formaldehydów, benzenów i innych lotnych związków organicznych. Zabezpieczone zostaną wszystkie sale, sekretariaty, poczekalnie, łazienki w tym m.in. stoły, blaty, biurka,  krzesła, przełączniki, pochwyty, klamki, barierki, komputery, oraz wszelkie inne punkty, których dotykają dzieci, rodzice, dziadkowie oraz inni interesanci i pracownicy.

Zaaplikowanie powłok hamuje transmisje wszelkich wirusów, bakterii, grzybów czy pleśni, oczyszcza powietrze, oraz podnosi sterylność powierzchni dotykanej przez wszystkich do najwyższego poziomu, a powłoki są aktywne przez co najmniej 12 miesięcy i będą chroniły mieszkańców od dzieci aż po seniorów.

Innowator

Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo przyczynia się do społecznej odpowiedzialności biznesu. Nasze zabezpieczenia to również dbanie o estetykę jachtów i łodzi oraz przeciwdziałanie pleśniom, grzybom i innym szkodliwym mikroorganizmów.

Dzięki naszym powłokom ochronnym niedopuszczamy do powstania grzybów, pleśni i innych mikroorganizmów.

Residport innowatorem zabezpieczeń jachtów i łodzi​

Zabezpieczenia przed wirusami, bakteriam i drobnoustrojami. Zabezpieczenia, które filtrują i oczyszczają powietrze. Zabezpieczenia przed smogiem, promieniowaniem
i nieprzyjemnym zapachem. Wszystkie nasze zabezpieczenia chronią życie i zdrowie ludzi oraz niosą szereg korzyści i oszczędności.

Czystość

Specjalizujemy się w zabezpieczaniu otoczenia specjalistycznymi nanotechnologicznymi powłokami. Zabezpieczamy przed wirusami, bakteriami, alergenami, pleśniami, grzybami formaldehydami, benzenami, lotnymi związkami organicznymi i innymi drobnoustrojami: Urzędy miast, publiczne środki transportu zbiorowego, jachty, łodzie, kliniki, biura, szkoły, gabinety medyczne, przedszkola a także prywatne samochody, domy i mieszkania.

Czyste powierzchnie to luksus​

Nasza usługa aplikowania specjalistycznymi powłokami to innowacyjny krok w kierunku tworzenia zdrowego, oczyszczonego otoczenia. Przywracamy świeżość i zdrowy klimat. Nasze specjalistyczne powłoki to nie tylko ochrona powierzchni, to inwestycja w zdrowie i komfort.

Nasze powłoki usuwają z powietrza zanieczyszczenia, przyczyniając się do lepszego samopoczucia ludzi. Eliminujemy alergeny i drobnoustroje, co jest szczególnie istotne dla alergików i osób cierpiących na astmę. Tworzymy środowisko, w którym można oddychać głęboko i cieszyć się zdrowiem. Efekty działania powłok są zauważalne od razu - czystsze powietrze i zdrowsze otoczenie. Nasza usługa to troska o zdrowie i komfort wszystkich ludzi. Czyste powietrze to inwestycja w zdrowie i komfort Twojej przestrzeni życiowej.

Posłuchaj nas w Radio Kolor

Nasze innowacyjne technologie służące ochronie życia i zdrowia.

Posłuchaj wywiadu z nami

Poniżej znajdują się najciekawsze fragmenty wywiadu. Możesz ich posłuchać abyśmy mogli przybliżyć Ci temat naszych innowacyjnych rozwiązań.

Jakie rodzaje powłok można aplikować na powierzchnie ze względu na właściwości i zastosowanie?

Powłoki ochronne, oczyszczające powietrze, antysmogowe, samooczyszczające się. Od czego zależy ich trwałość?

Rodzaje powłok ochronnych. Jak wygląda procedura aplikacji powłok oraz czas trwania aplikacji.

Jak zabezpieczyć przed wirusami, chorobami, alergenami czy smogiem swoje miejsca pracy, domy, jachty, samochody? 

Jakie problemy rozwiązujemy  specjalistyczną nanotechnologiczną aplikacją powłok ochronnych? Jak je wykorzystujemy i co nam dają?

Dla kogo są przeznaczone powłoki ochronne? Co z smogiem, astmą, chorobami płuc? Jak powłoka rozwiązuje te problemy?

Powłoki ochronne są aplikowane we wnątrz budynku, na zewnątrz budynku, na panelach fv, ale równiez sa wykorzystywane w motoryzacji.

Czy możemy stosowac powłoki ochronne w prywatnych domach? Czy można je zaaplikować w budynkach wielorodzinnych?

kilku spośród licznego grona zadowolonych klientów

Poniedziałek

09:00 - 20:00

Wtorek

09:00 - 20:00

Środa

09:00 - 20:00

Czwartek

09:00 - 20:00

Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

09:00 - 20:00

Niedziela

Nieczynne

Zapraszamy do residportu. To miejsce stworzone jest specjalnie dla Państwa.

Porównaj