Nasza inicjatywa podarujkurtke.pl to największa akcja w Polsce w której rozgrzewamy Serca Dzieci.

finansujemy zimowe kurtki

W sercu surowej zimy, gdzie każdy powiew wiatru niesie ze sobą chłód, rodzi się iskra ciepła w postaci akcji "podarujkurtke.pl". Za tym wzruszającym przedsięwzięciem stoi Mateusz Męcka, Prezes Zarządu spółki Residport, innowacyjnego biura nieruchomości. To on, z wizją pomocy najbardziej potrzebującym, zapoczątkował ruch, który dziś ogrzewa serca i ciała setek dzieci.

www.podarujkurtke.pl

Wejdź na www.podarujkurtke.pl i zobacz jak mozesz pomóc. Mały Wielki Gest, który jest czymś niesamowitym dla potrzebujących dzieci.

Odpowiedzialność

podarujkurtke.pl to dowód na to, że w każdym z nas drzemie moc sprawiania dobra, a ciepło serca ma moc rozgrzewania nawet najchłodniejszych dni.

Nasze wsparcie dla podopiecznych Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą

Wsparcie finansowe

Wspieramy naszych podopiecznych środkami finansowymi.

Wsparcie psychologiczne

Regularnie inwestujemy we wspracie psychologiczne naszych podopiecznych

Dogoterapia

Angażujemy nasze Środki finansowe w wiele godzin dogoterapii dla naszych podopiecznych.

Hipoterapia

Angażujemy się w zajęcia Hipoterapii dla naszych podopiecznych.

Nasze wsparcie dla Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości

Ochrona życia i zdrowia

Regularnie aplikujemy system powłok oczyszczających antymikrobowych na BADABUSA w którym są przyjmowane tysiące kobiet rocznie.

Badania mikrobiologiczne

Stale i regularnie od lat wykonujemy badania mikrobiologiczne czystości powierzchni wewnątrz BADABUSA, tak aby utrzymać maksymalny poziom czystości dla naszych wspaniałych kobiet z całej Polski.

Granty

Przekazaliśmy tysiące zawieszek oczyszczających powietrze z szkodliwych substancji i wirusów, które w czasie epidemii koronawirusa były bestsellerem.

Porównaj